Uzunpınar Kereste Ltd.Şti.

2000 yılında kurulmuş olan şirketimiz özellikle Akdeniz Bölgesinde kereste ve orman ürünleri toptan satış ve pazarlamasında başarıyla ve istikrarıyla faaliyet göstermektedir.

Kalite farklılıklarına izin vermeden süreklilik sağlayan üstün nitelikteki üretimi, sadece iyi eğitimli, kapsamlı bilgiye ve deneyime sahip, tam donanımlı çalışanlar ve ileri teknoloji ile sağlayabiliriz, bunun bilinciyle yolumuzda ilerliyoruz.

Uzunpınar Kereste Antalya KerestecilikUzunpınar Kereste AntalyaAhşap ürünlerin sağlık bakımından , diğer ürünlere olan üstünlüğü tartışılmaz bir gerçektir. Hiç bir yapay ürün ahşap kereste kadar sağlıklı bir yapı malzemesi olamaz. Özellikle döşemelik kereste ve lambri ürünlerin sağlık konusunda başka bir alternatifinin olmadığı herkesçe bilinmektedir. Bizler bu bilinçle tüm insanları öncelikle uyarmayı bir borç biliyor ve herkesi ahşap ürünleri kullanması için teşvik ediyoruz Uzunpınar Kereste her geçen gün büyüyen ve büyüdükçe de kendisini yenileyen , kurumsallaşma adına sürekli atılım ve yatırım yapan güçlü ve köklü firma olma yolunda hızla yürümektedir.Bu amaçla ikinci şubemizde hizmetinize açmış bulunmaktayız. Amacımız müşterilerimize en kaliteli ürünleri en avantajlı koşullarla sunmaktır. Bu ilke doğrultusunda dürüstlük unsurundan hiçbir zaman taviz vermeden çalışkan , üretken ve güçlenen firma olmak istemektedir. Hedeflerine varma konusunda ısrarcı ve azimli hareket ederken sizleri de bu azim ve kararlılığı yakından görmeye bekliyoruz.

Vizyonumuz

Yaşamın var olduğu her mekanı daha çağdaş hale dönüştürebilmek için, ekonomik ve yüksek kaliteli malzemelerle, insan emeği ile çevre dostu teknolojileri birleştirmektir. Müşteri odaklı olmak ve en üst düzeyde müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet alt yapısını oluşturmak. Ürünlerin ülkemizde ve yurtdışında yaygınlaşmasını sağlamak. Üretimde, montajda ve dağıtımda, kalite hız istikrar ve güvenilirliği sağlamak.

Misyonumuz

Mevcut doğa yapısını bozmadan en iyi şekilde değerlendirerek, insan doğasına en yakın malzeme olan ahşabın yaşamımızdaki yerini alması temel ilkesi ile insanlığa hizmet vermektir. Ürün kalitesi ve ürün yelpazesini arttırmak üzere yaptığı yatırımlar sayesinde sektöründe öncü firmalardan olma yolunda ilerlemek ve müşterilerine en iyi hizmeti sunmak genel misyonumuzdur

uzunpınar-kereste